{{ $item.name }}
{{ $item.name }}

Playsel | Oyunun Güvenli AdresiPubg Mobile UC Yetkili Satıcı

Pubg Mobile UC Transfer hakkında bilinmesi gerekenler
1 Saat ile 48 Saat İçerisinde değişken bir süreç içerisinde yüklenmektedir. ( İşleme alınan veya beklemede olan siparişlere müdahale ve hızlandırma işlemi yapılmamaktadır.

48 Saat içerisinde yüklenmeyen ürünler hesabınıza geri iade edilir.


En Ucuz PUBG UC Transfer ürünü almadan önce hesabınıza Sınır / Bölge kontrolü sağlamanız gerekmektedir.
Sınır ve Bölge Kontrolünü canlı destek üzerinden sorgulatabilirsiniz. ( Sınır ve Bölgeye Sahip Olan Karakterler Pubg Mobile UC Epin Kategorisinden anında yüklemeli ürün satın alabilirler. )

  • Ürünler
  • Oyun Hakkında
  • Yorumlar

Oyun Hakkında

PUBG MOBILE 2018 yılından beri birçok oyuncunun ortak oynadığı oyun haline gelmiştir. Piyasaya girmesinden bu yana kadar sürekli olarak yeni bir yenilik ile kullanıcılarının karşısına çıkmıştır. Yeniliklerin yanı sıra kullanıcılarının ilgisini devam ettirmek ve yeni kullanıcılar elde etmek için oyun içi etkinlikler düzenlemiştir. Bu etkinlikler ile kullanıcılarına milyonlarca değerinde skin ve PUBG UC dağıtmıştır. Böylece kullanıcılar oyuna daha da bağlanmıştır ve kitlesi zaman içinde milyonlara katlanmıştır. Başlarda PUBG MOBILE belirli başlı ülkelerde tercih edilirken, zamanla dünya çapında büyük etki yaratmıştır. Zaman içinde oyun içi etkinliklerin yanı sıra gerçek mekanlarda etkinlikler, partyler ve turnuvalar düzenlemeye başlamıştır. PUBG MOBILE bu hareketleri sayesinde her geçen gün kitlesini arttırmaktadır. Peki En Ucuz PUBG UC nereden satın alınır?

PUBG MOBILE Nedir?

PUBG MOBILE, Tencent Games tarafından çıkarılan Battle Royale tarzı hayatta kalma oyunudur. Çıktığı dönemlerde birçok oyuna farklı rakip olarak çıkmıştır ve çoğunu da geçmiştir. Aralık 2017 de ilk defa vizyona girmiştir ve birçok kişinin direkt olarak dikkatini çekmiştir. Başlarda sabit modlarla oynanırken, zaman içinde güncelleme almasıyla beraber farklı oyun modları da eklemiştir. Bu oyun modlarının bazıları UC vermektedir, bazıları da vermemektedir. PUBG UC vermediği taktirde skin satın almak için EN UCUZ PUBG UC SİTESİ olan enucuzpubguc.com üzerinden satın alabilirsiniz.

PUBG MOBILE Nasıl Oynanır?

Battle Royale oyunu olan PUBG MOBILE, ilk bakışta zor gelebilir. Oyunda Solo, Duo ve Squad olmak üzere 3 farklı seçim vardır. İsterseniz tek, isterseniz ikili ve isterseniz dörtlü ekipler şeklinde oynayabilirsiniz. Farklı haritalar eşliğinde takım arkadaşlarınızla veya tek olarak uçaktan haritanın bir bölgesine atlamak zorundasınızdır. Atladıktan sonra yerlerde bulunan silahları, zırhları ve çeşitli ekipmanları alarak çevrede bulunan diğer oyuncuları öldürmeniz gerekmektedir. Bu esnada zaman içinde alan da daralmaktadır. Alanının dışında kalanlar alanın seviyesine göre ciddi hasarlar yemektedir. En son alan haritanın en ortasına kadar gelerek daralmaktadır. Bu esnada hayatta kalan son takım veya son kişi oyunu kazanmaktadır. Bunlar gerçekleşirken bazı aralıklarda uçaktan drop düşmektedir. Dropların içinde özel silahlar ve ekipmanlar bulunmaktadır. Bir drop görürseniz koşun fakat bir yandan da dikkat edin. Sizin dışınızda farklı oyuncularda Drop için geliyor olabilir. En Ucuz PUBG için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

PUBG ROYAL PASS Nedir? Nasıl Alınır?

Her oyunda olduğu gibi PUBG MOBILE'nin içinde de bilet sistemi vardır. Royal Pass, PUBG UC ile satın alınarak görevlerin yapılması sonucunda çeşitli skinler ve farklı ödüller kazanması sistemine denir. Royal Pass ile oyun içi görevleri yaparak çeşitli rütbeler, karakter skinleri, araç skinleri ve silah skinleri kazanabilirsiniz. PUBG Royal Pass'in de 2 farklı türü vardır. Bu iki farklı türü şunlardır;

Royal Pass, Ücretsiz ve Elite olmak üzere iki aşamadan var olmaktadır. Daha önceki yıllarda böyle bir durum yoktu. Sadece tek bir tür olarak geçmekteydi. Fakat yakın zamanlarda PUBG MOBILE sistemi farklı bir şekilde düzenledi. Normal ve Elite olmak üzere iki farklı tür Pass çeşidi vardır. Normal olarak sunulanda basit ve sıradan skinler, ödüller bulunmaktadır. Fakat Elite olarak sunulan Pass'de ise çok fazla skin ve nadir eşyalar bulunmaktadır. İkisinin arasında oldukça büyük skin farkı bulunmaktadır. Skinin yanı sıra fiyatlarında da bazı farklar bulunmaktadır. Normal Pass 360 PUBG UC karşılığında satın alınırken, Elite Pass 960 EN UCUZ PUBG UC karşılığında satın alınmaktadır. Sizde Elite Pass satın almak isterseniz, sitemiz üzerinden 980 UC ID yüklemesi yapabilirsiniz. Böylece Elite Pass'in mükemmel skinlerine görev yaparak erişebilirsiniz.

PUBG Klan Sistemi Nedir?

İlk zamanlarda PUBG MOBILE klan sistemi yerine ekip sistemi bulundurmaktaydı. Fakat sonradan gelen güncelleme ile Ekip sisteminin yerini farklı olarak klan sistemi aldı. Klan sistemi, tamamen oyunculara odaklanmış şekilde kurulmuştur. Başlarda 30 kişilik kapasitesi bulunan Klan zaman içerisinde seviyesinin artması doğrultusunda 5’er 5’er kapasitesi artmaktadır. 50 Kişiye ulaşıldığında daha fazla kapasite bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra klan seviyesi maksimum 5. seviye olmaktadır. Klan seviyesi arttıkça oyunculara farklı farklı mağaza skinleri gelmektedir. Klan puanı nasıl arttırılıyor diye soruyorsanız, günlük eğitimler bulunmaktadır. Bu günlük eğitimler ve bazı farklı görevler sayesinde klan seviyenizi arttırarak hem mağazanızı güzelleştirebilir hem de kapasitenizi arttırabilirsiniz.

PUBG UC Nereden Alınır?

Ucuz UC satın almak için birçok site vardır. Fakat bazıları insanların iyi yanlarından yararlanarak dolandırmaya çalışmaktadır. Böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorsanız, kolay bir şekilde sitemiz En Ucuz PUBG UC Sitesi olan enucuzpubguc.com üzerinden satın alabilirsiniz. Ucuz UC satın alarak oyun keyfinizi skinlerle daha da arttırabilirsiniz. Bunun yanında rozetler satın alabilir, Royal Pass eşliğinde kendinize güçlü bir profil oluşturabilirsiniz. Peki enucuzpubguc.com üzerinden PUBG UC nasıl satın alınır?

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}
playsel.com
playsel.com
playsel.com
playsel.com
playsel.com
playsel.com
playsel.com
playsel.com

En Ucuz PUBG UC'ye Neden Güvenmeliyim? 


SEPETİNİZ BOŞ!

TOPLAM {{ getTotalItemCount() }} ADET ÜRÜN {{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
{{ item.productName }}
{{ item.price * item.quantity | currency: currencySymbol }}