{{ $item.name }}
{{ $item.name }}
  • Ürünler
  • Oyun Hakkında
  • Yorumlar
  • Nasıl Yüklenir?

Oyun Hakkında

Metin2 Türkiye'de en çok fark yaratan gönüllerin oyunu ve şimdi ki 30'lu yaş grubunun genç'ken oynadığı efsanevi oyun. 2007 Yılında ilk yayım tarihi yapan ve o yıldan bu yıla 20'den fazla Yönetici değiştiren 300'den fazla Server açıp 500'Den fazla server birleştiren ve devamlı olarak güncellenen güncellendikçe kitle kaybeden fakat asla vazgeçilemeyen tek efsaveni Metin2 Yang ve Won nedir Bunları siz değerli Playsel ziyaretçilerini bilgilendirelim.

Metin2 Yang metin2'de ticaret amaçlı kullanılan oyundaki slotları keserek elde edebiliceğiniz bir para birimidir. Aynı zamanda Yang'ı epin sitelerinden de temin edebilirsiniz fakat yang alışverişini gerçek para ile yapmak metin2 kurallarına göre ban sebebidir. Yang alışverişi yapmadan önce aklınızda bulunmasını tavsiye ederiz. Karakterinizde en fazla 1.999.999.999 Yang bulundurabilirsiniz.

Metin2 Won oyunda yang stoğunun karakterlere sığmadığını fark eden oyun yetkilileri tarafından çıkartmıştır. Yang ve Won'un pek bir farkı yoktur 100M Yang 1 Won'a eşittir böylelikle karakterler arası ticaret daha rahat bir şekilde yapılmaktadır. Won'u elde edebilmek için depocuda her 100m için %3 yang karşılığında yani 103M Karşılığında 1 Won elde edebilirsiniz aynı şekilde won'u bozdurmak için herhangi bir ücret edemeden 100M Yang'a çevirebilirsiniz. Öncesinde bir karakter en fazla 99 Won taşıyabiliyorken oyuncular bunu protesto ederek bu sınırı 999'won'a çıkartmıştır böylelikle karakterler en fazla 999 Won 1.999.999.999 Yang taşıyabilmektedir.

Metin2 Yang Alımında Ban Riski Var mı varsa Nasıl düşürebilirim

Yang alımında yaşayacağınız ban oranı yüksek olabilirken düşükte olabiliyor bunun riski tam olarak hesaplanamasada düşürebilmek için aşağıda ki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  • Aynı IP Adresi ile birden fazla yang alışverişi yapmamanız gerekiyor. IP Adresinizi modeminizi açıp kapatarak değiştirebilirsiniz.
  • Aynı Hesaptan birden fazla yang alışverişi yapmayın kullan at hesaplar açarak yang alıp karakterinize aktarabilirsiniz
  • Yang alımında ban oranı 3 Gün ila başlayıp 15 güne kadar katlanarak artabiliyor 5 ihtardan sonra süresiz uzaklaştırma alabilirsiniz.

Metin2 Yang siparişi vermeden önce canlı destek görevlilerimize stok sormanız gerekmektedir, aksi halde doğacak olan problemlerden Playsel sorumlu tutulamaz. 

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

Nasıl Yüklenir?

Metin2 istemcisinden giriş yapınız.Ardından profil isminize tıklayıp, "Settings" sekmesine tıklayınız. "EP al" butonuna tıklayınız. "GAMEFORGE COUPON" ödeme yöntemine tıklayınız. Satın almış olduğunuz kodu girerek "Kuponu kontrol edin" butonuna tıklayınız.
playsel.com
playsel.com
playsel.com
playsel.com
playsel.com
playsel.com
playsel.com
playsel.com

En Ucuz PUBG UC'ye Neden Güvenmeliyim? 


SEPETİNİZ BOŞ!

TOPLAM {{ getTotalItemCount() }} ADET ÜRÜN {{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
{{ item.productName }}
{{ item.price * item.quantity | currency: currencySymbol }}