{{ $item.name }}
{{ $item.name }}
Playsel | Oyunun Güvenli Adresi
  • Ürünler
  • Oyun Hakkında
  • Yorumlar
  • Nasıl Yüklenir?

  Oyun Hakkında

  Riot Games'in Lolden sonra başarılı oyunlarından biri olan Valorant birçok kişi tarafından direkt olarak dikkat çekmiştir. Oyunun içeriği, arayüzü, skinleri ve oynanma tarzı başta olmak üzere birçok FPS oyuncusu diğer oyunlara ara vererek uzun süreli olarak valorant oynamaktadır. Bunun üzerine Riot Games elinde bulunan kitleyi kaçırmamak ve tutmak için bazı güncellemeler ve yeni skinler getirmektedir. Yeni skinler ve güncellemeler sayesinde kullanıcılar oyuna daha da bağlanmakta ve zevk almaktadır. Valorant VP ile alınan skinlerde bu güncellemelerden bazılarıdır. Valorant VP ne işe yarar? Valorant VP ile ne satın alınır?

  Valorant VP ile Ne Satın Alınır?

  Valorant VP ile başta skin olmak üzere mağazadan birçok ürün alabilirsiniz. Fakat Riot Games Valorant için skin alımlarını Lol'e göre farklı tutmuştur. İstediğiniz zaman istediğiniz skini veya ürünü satın alamıyorsunuz. Kişiye özel 24 saatte bir mağaza güncellenmektedir. Bu mağazada 5 adet farklı skin ve bir adet koleksiyon çıkmaktadır. Koleksiyonlar herkes için standart iken skinler farklı farklı çıkmaktadır. Bazıları ender, bazıları normal ve bazıları efsanevi olarak çıkmaktadır. Bu durum tamamen şansa bağlıdır. Bunun yanında zaman zaman gece pazarı çıkmaktadır. Gece pazarında skinler normal fiyatlarının aksine biraz daha ucuz olarak çıkmaktadır.

  Gece pazarı veya marketinize gelirse En ucuz Valorant VP ile alabileceğiniz bazı skinler şunlardır; Asil Vandal, Delipop Vandal, Yağmacı Vandal, Ejder Ateşi Vandal, Viran Vandal, Şenlik Vandal, Sakura Vandal, Buzul Vandal, Ego Vandal, Anomali Phantom, Delipop Phantom, Nebula Phantom, Oni Phantom, Sarmal Phantom, Sonsuz Phantom, Semavi Phantom, Iyon Phantom, Yağmacı Operatör, Muharabe Operatör, Minima Operatör, İyon Operatör, Havalı Operatör, Ejder Operatör, Delipop Operatör, Ejderha Bıçağı, Yağmacı Bıcağı, Oni Bıçağı, Ejder Bıçağı, Valorant 1. Cilt Bıçağı ve Prime 2.0 Karambit Bıçağı alabileceğiniz bazı skinlerdendir.

  Valorant VP Nasıl Satın Alınır?

  -> Valorant VP almak için ilk olarak bu linke (https://www.enucuzpubguc.com/en-ucuz-valorant-vp) tıklayın ve sitemize giriş yapın.

  -> Siteye girdikten sonra kendinize uygun olan En ucuz Valorant VP paketini seçin ve sepete tıklayın.

  -> Sepete geldikten sonra alışverişe devam et butonuna tıklayın ve üyelik girişi yapın (üyeliğiniz yoksa kısa süre içerisinde oluşturabilirsiniz. Üyeliğin birçok avantajı bulunmaktadır.)

  -> Üyelik işlemlerini de tamamladıktan sonra satın al butonuna tıklayın ve ödemeyi yapın.

  -> Bu işlem ardından kısa süre sonra Valorant VP bilgileri size iletilecektir.

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Nasıl Yüklenir?

  Oyuna giriş yaptıktan sonra V-Points iconuna tıklıyoruz. Karşımıza gelen ekranda Riot ve Kodlar seçeneğine tıklıyoruz. Ardından Playsel'den aldığınız kodu girip "Gönder" butonuna tıklıyoruz.
  playsel.com
  playsel.com
  playsel.com
  playsel.com
  playsel.com
  playsel.com
  playsel.com
  playsel.com

  En Ucuz PUBG UC'ye Neden Güvenmeliyim? 


  SEPETİNİZ BOŞ!

  TOPLAM {{ getTotalItemCount() }} ADET ÜRÜN {{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
  {{ item.productName }}
  {{ item.price * item.quantity | currency: currencySymbol }}