{{ $item.name }}
{{ $item.name }}

Playsel | Oyunun Güvenli Adresi 

  • Ürünler
  • Oyun Hakkında
  • Yorumlar

Oyun Hakkında

Son zamanlarda telefonlara olan ilgi artmıştır. İlgilin artmasıyla büyük, küçük herkes telefon oyunlarına yavaşça sarmıştır. Telefon oyunlarının başında gelen en ünlü oyun olan PUBG MOBILE, birçok kişinin gözdesi haline gelmiştir. İndirme rekorları kırmanın yanı sıra mobilde en çok oynanan oyun haline gelmiştir. Birçok kişi neredeyse bütün gününü oyun içinde geçirmektedir. Oyun oynamanın yanı sıra oyunun para bilimi olan UC ile de silah skini, araba skini vb. özel görünümlere sahip olmak kolay değildir. Büyük paralar gerektiğinden dolayı birçok kişi istediği skini alamaz. En ucuz PUBG UC için sitemizden UC Yükleme alışverişverişlerinizi yapabilirsiniz. Makul fiyatlar ile istediğinizi satın alabilirsiniz. Böylece oyundan daha fazla zevk alabilirsiniz.

PUBG MOBILE NASIL OYNANIR?
Devasa çok oyunculu özelliğine sahip PUBG Mobile, hayatta kalma oyunudur. Uçaktan paraşüt ile atladıktan sonra harita üzerinde bulunan silahlar, silah ekipmanları ve arabalar yardımıyla oyunu birinci şekilde bitirmeye çalışılır. Bu esnada harita üzerinde belirli bir güvenli alan oluşturulur. Alan git gide daralarak oyunun sonuna gelinir. Alanın dışında olanlar hasar alır ve çok fazla durmaya devam ederlerse ölebilirler. Bunun yanında oyunda dengeyi değiştirecek bir diğer unsur vardır. Gökyüzünden bırakılan droplar sayesinde diğer oyuncuların bir adım önde olabilirsiniz.

PUBG MOBILE UC Nedir?
PUBG UC, Unknown Cash anlamına gelmektedir. Oyunun sanal para birimi olarak geçmektedir. Oyun içinden veya internet üzerinde bulunan birçok site üzerinden en ucuz UC satın alabilirsiniz. Oyun içinde silah skini, kıyafet skini ve araba skini olmak üzere birçok şeyi UC Yükleme ile satın alabilirsiniz.

PUBG MOBILE En Ucuz Uc Nereden Satın Alınır?
PUBG Mobile UC satın almak için sitemiz enucuzpubguc.com üzerinden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Aldıktan kısa süre sonra içerisinde hesabınıza UC yüklenecektir. Daha sonra istediğiniz gibi mağazada gördüğünüz skinleri satın alabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

PUBG MOBILE UC Yükleme Fiyatları Nelerdir?
PUBG Mobile 60 UC -> 8 TL
PUBG Mobile 325 UC -> 41 TL
PUBG Mobile 660 UC -> 79 TL
PUBG Mobile UC 1800 UC -> 199 TL
PUBG Mobile 3850 UC -> 389 TL
PUBG Mobile 8100 UC -> 765 TL
PUBG Mobile 16200 UC -> 1.530 TL
PUBG Mobile 40500 UC -> 3.825 TL


Pubg Mobile UC Epin Midasbuy'dan Nasıl Yüklenir?
Satın aldıktan sonra direkt oyun üzerinden aktifleştirilmediğinden dolayı bir platform üzerinden yüklemeniz gerekmektedir. Sırasıyla yapılması gereken adımlar şu şekildedir:

1.) İlk olarak UC'nin yükleneceği adresi olan https://www.midasbuy.com/midasbuy/tr/redeem/pubgm sitesine giriş yapmalısınız.
2.) Siteye girdikten sonra en ucuz UC yüklemek için kayıt olmanız gerekir. Açılan sayfada "Giriş/Kayıt" kısmına tıklayın.
3.) Üyeliğiniz var ise giriş yapın. Yoksa Facebook ile kayıt olabilir veya sırasıyla "E-posta, Şifre, Ülke ve Doğum Günü" alanlarını doldurmalısınız.
4.) Kayıt olduktan sonra sağ üst kısımda bulunan "EPIN" yazısına tıklayın. Tıkladıktan sonra doğrulama işlemini yapmanız gerekmektedir.
5.) "Oyuncu No Doğrulama" alanına oyun içi ID adresinizi girmelisiniz. Girdikten sonra ID adresiniz ile beraber kullanıcı adınız çıkacaktır.
6.) Doğrulama da tamamlandıktan sonra "E-PIN" yazan alana sitemiz enucuzpubguc.com üzerinden satın aldığınız kodu girebilirsiniz.
7.) Kodu girdikten sonra karşınıza satın aldığınız en ucuz UC dekontu çıkar. Dekontun içinde aldığınız UC ve Yüklenilen hesabın bilgileri bulunur. "Gönder" butonuna bastıktan sonra işlem tamamlanır.

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}
playsel.com
playsel.com
playsel.com
playsel.com
playsel.com
playsel.com
playsel.com
playsel.com

En Ucuz PUBG UC'ye Neden Güvenmeliyim? 


SEPETİNİZ BOŞ!

TOPLAM {{ getTotalItemCount() }} ADET ÜRÜN {{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
{{ item.productName }}
{{ item.price * item.quantity | currency: currencySymbol }}